Monety i Banknoty Wycofane

SKUP BILONU

Podane ceny obowiązują dla transakcji detalicznych. W przypadku większych ilości lub monet nie wymienionych w poniższej tabeli prosimy o kontakt telefoniczny.

Waluta
Kupujemy
Sprzedajemy
1Euro3.00004,295
2Wielka Brytania - Funt3.00004,965
3Szwajcaria - Frank2.00003,91
4Czechy - Korona0.10000,1695
5Dania - Korona0.30000,5735
6Norwegia - Korona0.25000,4195
7Szwecja - Korona0.25000,399

SKUP BANKNOTÓW STARYCH I WYCOFANYCH

W naszych kantorach skupujemy waluty z całego świata, w tym banknoty stare i wycofane. W celu uzyskania wyceny waluty nie wymienionej w poniższej tabeli lub dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszym specjalistą, tel. 505 813 121.

ID
Waluta
Kod
Kupujemy
1Wielka Brytania - FuntGBP3,50
2Szwajcaria - FrankCHF2,20
3Belgia - FrankBEF0,06
4Estonia - KoronaEEK0,15
5Holandia - GuldenNLG1,10
6Litwa - LitLTL0,70
7Luksemburg - FrankLUF0,05
8Łotwa - ŁatLVL4,00
9Niemcy - MarkaDEM1,20
12Słowacja - KoronaSKK0,07
11Norwegia - KoronaNOK0,30