Kursy Walut

Jesteśmy dumni, że oferujemy Państwu waluty w najlepszych cenach

KURSY HURTOWE OD 5000PLN

Ceny hurtowe obowiązują przy transakcjach powyżej 5000PLN. W przypadku walut nie wymienionych w poniższej tabeli lub kwot znacząco wyższych prosimy o kontakt telefoniczny, a my postaramy się zaoferować najkorzystniejszy kurs wymiany. Ze względu na częste zmiany prosimy o wcześniejsze potwierdzenie i rezerwację telefoniczną, która obowiązuje przez 1 godzinę.

Waluta
Kod
1USA - DolarUSD3,843,855
2EuroEUR4,2654,28
3Wielka Brytania - FuntGBP4,9254,955
4Szwajcaria - FrankCHF3,873,895
5Pozostałe waluty538 225 800

KURSY DETALICZNE

Ceny detaliczne obowiązują dla każdej transakcji i są takie same w każdym oddziale firmy REDAR. Ze względu na częste zmiany możliwa jest telefoniczna rezerwacja kursu, która obowiązuje przez 1 godzinę na czas dojazdu klienta.

Waluta
Kod
Kupujemy
Sprzedajemy
1USA - DolarUSD3,8253,87
2EuroEUR4,254,295
3W. Brytania - FuntGBP4,9154,965
4Szwajcaria - FrankCHF3,8653,905
5Afryka Zachodnia - Frank CFAXOF00
6Albania - LekALL0,03440,0364
7Algieria - DinarDZD00
8Anguilla - Dolar wschodniokaraibskiXCD00
9Antigua i Barbuda - Dolar wschodniokaraibskiXCD00
10Arabia Saudyjska - RialSAR0,981,03
11Argentyna - PesoARS00
12Armenia - DramAMD0,0080,0085
13Australia - DolarAUD2,6152,665
14Azerbejdżan - ManatAZM2,192,33
15Bahrajn - DinarBHD00
16Bangladesz - TakaBTD00
17Benin - Frank CFAXOF00
18Białoruś - RubelBYN1,871,97
19Birma (Mjanma) - KiatMMK00
20Bośnia i Hercegowina - MarkaBAM2,182,31
21Brazylia - RealBRL0,961,015
22Bułgaria - LewBGN2,1652,225
23Burkina Faso - Frank CFAXOF00
24Chile - PesoCLP00
25Chiny - JuanCNY0,5370,559
26Chorwacja - KunaHRK0,5690,586
27Cypr Północny - Lira tureckaTRY0,6670,707
28Czarnogóra - EuroEUR4,254,295
29Czechy - KoronaCZK0,16550,1695
30Dania - KoronaDKK0,5680,5735
31Dominika - Dolar wschodniokaraibskiXCD00
32Dominikana - PesoDOP0,07370,0776
33Egipt - FuntEGP0,2450,263
34Ekwador - Dolar amerykańskiUSD3,8253,87
35Emiraty Arabskie - DirhamAED1,0241,074
36Etiopia - BirrETB00
37Filipiny - PesoPHP0,07520,0784
38Gambia - DalasiGMD00
39Grenada - Dolar wschodniokaraibskiXCD00
40Gruzja - LariGEL1,3051,365
41Gwinea Bissau - Frank CFAXOF00
42Hongkong - DolarHKD0,4760,499
43Indie - RupiaINR0,05250,056
44Indonezja - RupiaIDR0,0002740,000285
45Irak - DinarIQD00
46Iran - RialIRR00
47Irlandia Północna - FuntNIP00
48Islandia - KoronaISK0,02910,0314
49Izrael - SzekelILS1,0561,109
50Japonia - JenJPY0,03510,0364
51Jordania - DinarJOD5,455,66
52Kambodża - RielKHR0,000930,00099
53Kanada - DolarCAD2,912,965
54Karaiby Wschodnie - DolarXCD00
55Katar - RialQAR0,9731,06
56Kazachstan - TengeKZT0,00970,0103
57Kenia - SzylingKES0,03750,0388
58Kirgistan - SomKGS00
59Kiribati - Dolar australijskiAUD2,6152,665
60Kolumbia - PesoCOP00
61Korea Południowa - WonKRW0,003260,00345
62Kosowo - EuroEUR4,254,295
63Kuba - Peso wymienialneCUC00
64Kuwejt - DinarKWD00
65Laos - KipLAK00
66Liban - FuntLBP0,002510,00265
67Liechtenstein - Frank szwajcarskiCHF3,8653,905
68Macedonia - DenarMKD0,0690,073
69Makau - PatacaMOP00
70Malediwy - RupiaMVR0,2520,267
71Malezja - RinggitMYR0,9050,95
72Mali - Frank CFAXOF00
73Maroko - DirhamMAD0,4140,435
74Mauritius - RupiaMUR0,10650,1115
75Meksyk - PesoMXN0,2030,213
76Mikronezja - Dolar amerykańskiUSD3,8253,87
77Mjanma (Birma) - KiatMMK00
78Mołdawia - LejMDL0,2170,231
79Mongolia - TugrikMNT00
80Montserrat - Dolar wschodniokaraibskiXCD00
81Nauru - Dolar australijskiAUD2,6152,665
82Nepal - RupiaNPR00
83Niger - Frank CFAXOF00
84Nigeria - NairaNGN00
85Niue - Dolar nowozelandzkiNZD2,4252,53
86Norwegia - KoronaNOK0,41450,42
87Nowa Zelandia - DolarNZD2,4252,53
88Oman - RialOMR10,110,7
89Pakistan - RupiaPKR00
90Palau - Dolar amerykańskiUSD3,833,87
91Panama - Dolar amerykańskiUSD3,833,87
92Peru - SolPEN1,181,24
93Rosja - RubelRUB0,0590,0612
94RPA - RandZAR0,2580,272
95Rumunia - LejRON0,8950,92
96Saint Kitts i Nevis - Dolar wschodniokaraibskiXCD00
97Saint Lucia - Dolar wschodniokaraibskiXCD00
98Saint Vincent i Grenadyny - Dolar wschodniokaraibskiXCD00
99Senegal - Frank CFAXOF00
100Serbia - DinarRSD0,03590,0375
101Seszele - RupiaSCR0,280,304
102Singapur - DolarSGD2,7852,87
103Sri Lanka - RupiaLKR0,02170,0231
104Szkocja - FuntSCP4,7554,925
105Szwecja - KoronaSEK0,39450,4
106Tadżykistan - SomoniTJS00
107Tajlandia - BatTHB0,1270,1325
108Tajwan - DolarTWD0,1250,129
109Tanzania - SzylingTZS00
110Timor Wschodni - Dolar amerykańskiUSD3,8253,87
111Togo - Frank CFAXOF00
112Tunezja - DinarTND1,361,41
113Turcja - LiraTRY0,6670,707
114Turks i Caicos - Dolar amerykańskiUSD3,8253,87
115Tuvalu - Dolar australijskiAUD2,6152,665
116Ukraina - HrywnaUAH0,15450,1615
117Uzbekistan - SumUZS00
118Węgry - ForintHUF0,01290,01335
119Wietnam - DongVND0,0001660,000173
120Wybrzeże Kości Słoniowej - Frank CFAXOF00
121Wyspy Marshalla - Dolar amerykańskiUSD3,8253,87
122Wyspy Zielonego Przylądka - EscudoCVE00
123Zimbabwe - Dolar amerykańskiUSD3,8253,87

WALUTY EGZOTYCZNE

W naszym kantorze skupujemy i sprzedajemy waluty z całego świata, nawet te najbardziej egzotyczne. W przypadku zainteresowania jedną z wymienionych poniżej walut prosimy o kontakt telefoniczny. Skup przeprowadzamy od ręki, natomiast w przypadku chęci zakupu prosimy o jak najwcześniejszą rezerwację, gdyż da nam to możliwość sprowadzenia danej waluty od naszego zagranicznego partnera. Wyjątkiem są waluty z podaną ceną sprzedaży, które posiadamy na miejscu.

Waluta
Kod
Kupujemy
Sprzedajemy
1Afganistan - AfganiAFN0,0351
2Afryka Środkowa - Frank CFAXAF0,0046
3Angola - KwanzaAOA0,0042
4Aruba - FlorinAWG1,7078
5Bahamy - DolarBSD3,057
6Barbados - DolarBBD1,5285
7Belize - DolarBZD1,5202
8Bermudy - DolarBMD3,0573,8
9Bhutan - NgultrumBTN0,0387
10Boliwia- BolivianoBOB0,4427
11Botswana - PulaBWP0,28740,353
12Brunei - DolarBND2,2584
13Burundi - FrankBIF0,0006
14Chad - Frank CFAXAF0,0046
15Curaçao - GuldenANG1,7078
16DR Konga - FrankCDF0,0012
17Dżibuti - FrankDJF0,0172
18Erytrea - NakfaERN00,253
19Falklandy - FuntFKP4,0208
20Fidżi - DolarFJD1,4348
21Gabon - Frank CFAXAF0,0046
22Ghana - CediGHS0,57570,776
23Gibraltar - FuntGIP4,0208
24Guernsey - FuntGUS4,0208
25Gujana - DolarGYD0,0146
26Gwatemala - QuetzalGTQ0,3981
27Gwinea - Frank GNF0,0003
28Gwinea Równikowa - Frank CFAXAF0,0046
29Haiti - GourdeHTG0,0341
30Honduras - LempiraHNL0,1251
31Jamajka - DolarJMD0,0242
32Jemen - RialYER0
33Jersey - FuntJEP4,0208
34Kajmany - DolarKYD3,7281
35Kamerun - Frank CFAXAF0,0046
36Komory - FrankKMF0,007
37Kongo - Frank CFAXAF0,0046
38Korea Północna - WonKPW0,0034
39Kostaryka - ColonCRC0,0051
40Kuba - PesoCUP0
41Lesotho - LotiLSL0,2157
42Liberia - DolarLRD0,0164
43Libia - DinarLYD0,27422,71
44Madagaskar - AriaryMGA0,0008
45Malawi - KwachaMWK0,0032
46Mauretania - OuguiyaMRU0,0731
47Mozambik - MeticalMZN0,0419
48Namibia - DolarNAD0,2157
49Nikaragua - CordobaNIO0,0931
50Nowa Kaledonia - Frank CFPXPF0,0288
51Papua Nowa Gwinea - KinaPGK0,9064
52Paragwaj - GuaraniPYG0,0005
53Polinezja Francuska - Frank CFPXPF0,0288
54Republika Środkowoafrykańska - Frank CFAXAF0,0052
55Rwanda - FrankRWF0,0030,0043
56Samoa - TalaWST1,0275
57Sierra Leone - LeoneSLL0
58Sint Maarten - Gulden ANG1,7078
59Somalia - SzylingSOS0
60Suazi (Eswatini) - LilangeniSZL0,2157
61Sudan - FuntSDG0,0642
62Sudan Południowy - FuntSSP0,0009
63Surinam - DolarSRD0,4099
64Syria - FuntSYP0,0052
65Tonga - Pa'angaTOP1,1778
66Trynidad i Tobago - DolarTTD0,3949
67Turkmenistan - ManatTMT0
68Uganda - SzylingUGX0,0007
69Urugwaj - PesoUYU0,09140,1158
70Vanuatu - VatuVUV0,0234
71Wallis i Futuna - Frank CFPXPF0,0288
72Wenezuela - Bolivar soberanoVES0
73Wyspa Man - FuntIMP4,0208
74Wyspa św. Heleny - FuntSHP4,0208
75Wyspy Owcze - KoronaFKK0,4599
76Wyspy Salomona - DolarSBD0,3823
77Wyspy św. Tomasza i Książęca - DobraSTN0,1313
78Zambia - KwachaZMW0,25250,319

Wszystkie kursy podawane są w czasie rzeczywistym, lecz ostrzegamy, że w wyniku ciągłych zmian i opóźnień w pracy serwera, mogą występować różnice między kursami ukazanymi na stronie, a tymi które są w naszych kantorach.